Müşteri hizmetleri
Kargo ve teslimat
Kargo ve Teslimat Politikamız
Kargo bedeli ve tahmini teslim süresi siparişiniz ile birlikte gönderilen emailda bulunmaktadır.

Bankanızdan ödeme onayı geldikten sonra siparişinizin kargo için hazırlanır. Teslimat adresinizin ana depomuza uzaklığına göre 5 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir.

Önemli Not: Resmi tatillerde ve haftasonu verdiğiniz siparişlerin teslim süresi tatil bitiminden itibaren 5 gündür. Sevgililer Günü, Yılbaşı ve bayram dönemlerinde verdiğiniz siparişlerde bu hususa dikkat etmenizi öneririz.
Birden fazla adrese teslimat
Eğer kalabalık bir grup olarak sipariş veriyorsanız ve siparişteki ürünleri birden fazla yere göndermek istiyorsanız birden fazla sepet oluşturmak durumundasınız. Bir sepetteki ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi mümkün değildir.
Sipariş takibi
Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren paketinizin hangi aşamada olduğunu ve size ne zaman ulaşacağını görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi görüntüleyin

Siparişinizi görüntülemek için sitenin sağ üst köşesinde yer alan
Her siparişiniz için:
  • Siparişin verildiği tarih, satın aldığınız ürünler ve teslimat adresi gibi sipariş detaylarını
  • Kargo takip detaylarını bu aşamadan görüntüleyebilirsiniz.
Şimdi ne olacak?
Siparişiniz kargo şirketine teslim edildikten sonraki 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size email ile bilgilendirme yapacağız.

Bize ulaşın
Telefon
0850 224 79 99
Posta adresi
Sarı Kanarya Sokak Yolbulan Plaza No:16 Kat:4-B Kozyatağı / İstanbulTwitter
@BR_TURKIYE